S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s použitím preferenčních, statistických i marketingových cookies. Děkujeme.

KONTAKTY

Marie Dreslerová
Adresa prodejny: Příborská 599, Frýdek-Místek
Fakturační adresa: Palkovice 12, Palkovice
tel: 603 203 669
info(a)horselife.cz
IČO: 74113461

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

550 Kč (22 EUR)
ano

O nás

Dobrý den, 

vítáme vás na stránkách společnosti Horse life.

Naše firma vznikla primárně za účelem navázání spolupráce s výrobci krmiv z Čech, kteří nabízí kvalitní krmné směsi a produkty pro koně za velmi příjemné ceny a nemají možnost k nám svůj sortiment zavážet.

Jsme rádi, že se nám to podařilo a můžeme vám nabídnout bylinky pro koně, bylinné směsi, granule a müsli, které svým složením splňují  požadavky na správnou výživu koní a to primárně od firmy Koňské bylinky. 

Samozřejmě máme v sortimentu i minerální směsi, krmné komponenty, doplňky výživy a standardní krmiva za fajn ceny od dalších výrobců/dodavatelů.

Sortiment e shopu také rozšiřujeme o jezdecké potřeby. 

Všechny krmné produkty, které nabízíme, jsou registrovány jako doplňky výživy, ne léčiva. 

Taktéž všichni naši dodavatelé jsou evidováni v registru krmiv pod dohledem ÚKZÚZ (Ústřední kontolní a zkušební ústav zemědělský).

Těšíme se na spolupráci a jsme rádi, že můžeme dělat to, co milujeme a pro ty, které milujeme.

Rodina Dreslerova.

                                                                                 

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

NjIzM