S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Děkujeme.
Ok

KONTAKTY

Marie Dreslerová
Palkovice 12
tel: 603 203 669
info(a)horselife.cz
IČO: 74113461

O nás

Dobrý den, 

vítáme vás na stránkách společnosti Horse life.

Naše firma vznikla primárně za účelem navázání spolupráce s výrobci krmiv z Čech, kteří nabízí kvalitní krmné směsi a produkty pro koně za velmi příjemné ceny a nemají možnost k nám svůj sortiment zavážet.

Jsme rádi, že se nám to podařilo a můžeme vám nabídnout bylinky pro koně, bylinné směsi, granule a müsli, které svým složením splňují  požadavky na správnou výživu koní. 

Naše spolupráce je již domluvena a měla by začít fungovat na začátku roku 2022 a my pevně doufáme, že i přes složitou covid situaci v České republice  to takto bude. 

Po pečlivém výběru jsme oslovili společnost Koňské bylinky a Krmíme zdravě.

Samozřejmě máme v sortimentu i minerální směsi, krmné komponenty, doplňky výživy a standardní krmiva za fajn ceny od dalších výrobců/dodavatelů.

V současnou chvíli chystáme skladové prostory, proto 99% zboží je na objednávku s doručením do 3 dnů a  poté bude dle domluvy rozváženo.

Všechny produkty, které nabízíme, jsou registrovány jako doplňky výživy, ne léčiva. 

Taktéž všichni naši dodavatelé jsou evidováni v registru krmiv pod dohledem ÚKZÚZ (Ústřední kontolní a zkušební ústav zemědělský).

Těšíme se na spolupráci a jsme rádi, že můžeme dělat to, co milujeme a pro ty, které milujeme.

Rodina Dreslerova

                                                                                 

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Y2Y3ZDk